Cu o dedicatie pentru toti prietenii de la Biertan, pentru veselia si pentru momentele bune de acolo…
3 thoughts on “Prieteni”
Multumim pentru dedicatie si pentru ca ne amintesti de zilele foarte frumoase petrecute impreuna. Astept cu nerabdrare urmatoarea plimbare impreuna. 🙂
da fain v-ati mai dikstrat pe acolo, mai copchiii mosului.
Acest site utilizeaza cookie-uri pentru a va oferi cea mai buna experienta de utilizare posibila. Informatiile cookie sunt stocate in browserul dvs. si efectueaza functii cum ar fi recunoasterea dvs. atunci cand va intoarceti pe site-ul nostru si ajutand echipa noastra sa inteleaga ce sectiuni ale site-ului le gasiti cele mai interesante si mai utile.
Conditii de Confidentialitate|Termeni si conditii|Politica de fisiere cookiesAccepta
Multumim pentru dedicatie si pentru ca ne amintesti de zilele foarte frumoase petrecute impreuna. Astept cu nerabdrare urmatoarea plimbare impreuna. 🙂
da fain v-ati mai dikstrat pe acolo, mai copchiii mosului.
Ochii lui Ciprian